לוגו שקוף של חברת תרגום Lingua

שירותי תרגום

Lingua היא חברה המובילה בתחום התרגום ומספקת שירותי תרגום מכל הסוגים והמשלבים הלשוניים

Lingua

מי אנחנו?

בתפיסה שלנו, התרגום הוא כלי ראשון במעלה ביצירת חיבורים בין עולמות, ואנו רואים את עצמנו כשליחים ליצירת עולם טוב יותר, שבו שפה אינה מהווה מכשול או מחסום לשיתוף של ידע. כחברת תרגום אנו חשים את כובד האחריות המוטלת עלינו, ולכן מקפידים הקפדה יתרה על כל פרט כדי לספק את התרגום המדויק והטוב ביותר.

אנו מספקים שירותי תרגום לכל צורך שמלווה כל לקוח באופן אישי. כגון: תרגום אתרים וגם שירותי לוקליזציה, תרגום אפליקציות, תרגום מסמכים  הכוללים תרגום קורות חיים או תרגום חוזים. שירותיות, נגישות וזמינות הם ערכי מפתח בתפיסת העולם שלנו. אנו מקשיבים היטב לצרכי הלקוח ומספקים את השירות המקצועי והטוב ביותר – לחוויית תרגום אחרת.

לכל תחום יש שפה מקצועית משלו. לכן אנו מתאימים לכל לקוח מענה אישי עבורו, כך שהתרגום שיקבל יתאים באופן מדויק לתחום הדעת שבו הוא עוסק. מרגע שפניתם אלינו אתם יכולים לישון בשקט, ולדעת שתקבלו לידיכם תוצר מתורגם ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא היום בשוק התרגום.

דף נייר עם כיתוב שירותי תרגום וטוש כחול מונחים על שולחן עץ מייצגים אודות חברת תרגום

תוכן עניינים

נגן וידאו אודות LINGUA - שירותי תרגום
כיתוב מילה שפה באנגלית ובצבעי דגלים של מדינות שונות מייצג שפות שונות שניתן וקבלת שירותי תרגום של חברת LUNGUA
Lingua

למה לבחור בנו?

אצלנו תקבלו יחס אישי, זמינות ומקצועיות מהשורה הראשונה. אנחנו מספקים מענה לסוגי תרגום שונים, ובמגוון שפות. אז אם אתם מחפשים שירות אישי ואדיב, מומחיות בשפות המקור והיעד, מקצועיות במגוון תחומי דעת ובסוגים שונים של תוכן –שיווקי, עסקי, אקדמי, מקצועי ועוד – הגעתם למקום הנכון.

אנו מציעים, לצד מחיר אטרקטיבי, מקצועיות ומענה מהיר, גם שקט נפשי: מרגע ההזמנה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו לידיכם את התוצר הטוב ביותר, מקצועי ומדויק, ובדיוק בזמן.

באיזה שפות אנחנו מתרגמים?

אנחנו מספקים שירותי תרגום מקצועי בשפות רבות, בהן למשל:

מאנגלית לעברית; מעברית לאנגלית; מעברית לערבית; מערבית לעברית; מעברית לרוסית; מרוסית לעברית; ועוד.

לא משנה באיזו שפה – אצלנו תקבלו מענה מדויק ומקצועי!

Lingua

חמישה טיפים לפני שמתחילים

ספרה 1 - בעיצוב אתר LINGUA

לדייק את הצורך

ספרה 2 - בעיצוב אתר LINGUA

להכין את החומר

ספרה 3 - בעיצוב אתר LINGUA

הגדירו את קהל היעד

ספרה 4 - בעיצוב אתר LINGUA

ציינו מגבלות או בקשות מיוחדות

ספרה 5 - בעיצוב אתר LINGUA

בדקו את התוצר

אין חכם כבעל ניסיון, ולנו, יש הרבה ניסיון. אז תנו לנו לחלוק אתכם כמה טיפים שיחסכו לכם הרבה זמן, מאמץ ומשאבים.

ספרה 1 - בעיצוב אתר LINGUA

לדייק את הצורך

לפני שמתחילים בעבודת התרגום חשוב מאוד לדעת לשם מה התרגום נחוץ. לדוגמה, יש הבדל בין תרגום מאמרים לשם לפרסום בכתב-עת – שמחייב תרגום מדויק וצמוד – לבין תרגום מאמר לצורך שימוש בו במסגרת עבודה אקדמית.

ספרה 2 - בעיצוב אתר LINGUA

להכין את החומר

לפני שאתם שולחים משהו לתרגום, כדאי מאוד לבדוק שמה ששלחתם באמת כולל בדיוק את מה שרציתם לתרגם, ללא תוספות מיותרות. אתם לא רוצים לשלוח לינק בשיטת "שגר ושכח", ולגלות שבעצם היה בו הרבה טקסט שאתם לא צריכים.

ספרה 3 - בעיצוב אתר LINGUA

הגדירו את קהל היעד

חשבו היטב מהו קהל היעד של התוצר והגדירו זאת מראש. למשל, טקסט שיווקי שפונה לקהל צעיר צריך תרגום במשלב לשוני שונה מאשר טקסט לקהל עסקי.

ספרה 4 - בעיצוב אתר LINGUA

ציינו מגבלות או בקשות מיוחדות

הרבה פעמים תרגום משפה לשפה יוצר נראות שונה של הטקסט או נפח שונה של מספר מילים. אם אתם מוגבלים מבחינת מספר מילים, עמודים או אורך השורות, מומלץ לקחת את זה בחשבון מראש. לדוגמה, בתרגום מעברית לאנגלית בדרך כלל התוצר המתורגם יהיה ארוך באופן משמעותי מן המקור. לכן כשאתם מתרגמים מסמך שצריך, למשל, להיות מוגבל לעשרה עמודים, עליכם לקחת זאת בחשבון, ולעשות את ההתאמות הנדרשות.

ספרה 5 - בעיצוב אתר LINGUA

בדקו את התוצר

טקסט מתורגם היטב יהיה כזה שמצד אחד מעביר את אותם רעיונות ומסרים של הטקסט המקורי באותו סדר והיגיון פנימי, משלב לשוני, וז'רגון מקצועי, ומצד שני, כזה שלא מזהים שהוא תרגום. הוא צריך להיות קולח וקוהרנטי, מדויק מבחינה לשונית ודקדוקית, ומותאם תרבותית.

Lingua

איך לעבוד נכון עם חברת תרגום

כדי לעבוד נכון עם חברת תרגום כדאי לפנות כמה שיותר זמן מראש, כדי שלא תהיו בלחץ, במיוחד אם יש דד-ליין קשיח שאתם חייבים לעמוד בו. בנוסף, חשוב מאוד שתהיו ברורים בשלב ההזמנה ושתציינו כל פרט שיכול להשפיע על התוצר שאתם מעוניינים בו:

לבסוף, חשוב לעבוד בצורה מסודרת ולכתוב את התנאים, המחירים, לוח הזמנים הצפוי וכו'. באופן זה תדעו בדיוק למה לצפות ולא יהיו לכם הפתעות.

ספר פתוח עם כיתוב יוצא ממנו באנגלית תרגום מייצגים איך לעבוד נכון עם חברת תרגום
ראש אדם עם סימני שפות שונות ומלל מחירי שירותי תרגום
Lingua

מחירי שירותי תרגום

תמחור של שירותי תרגום הוא מורכב יותר ממה שנראה ממבט ראשון. המחירים משתנים לפי תחום הדעת, רמת המומחיות הנדרשת, שפת המקור, שפת התרגום, דחיפות ההזמנה ועוד. כדי לדעת כמה יעלו לכם שירותי התרגום – פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים.

Lingua

אתם שואלים ו-LINGUA שירותי תרגום עונים

דמות מדברת בטלפון וידו מונח על סמל שאלות ותשובות מייצגים תשובות לשאלות מחברת LINGUA שירותי תרגום

אמנם אנחנו ממליצים לפנות מראש, כדי שהתרגום יתבצע בנחת ושלא תכנסו ללחץ. מצד שני, כחברת תרגום אנחנו יכולים להעמיד לכם את הפתרונות המדויקים לכם גם בלחץ של זמן. כדאי לפנות ולהתייעץ לגבי המקרה הספציפי שלכם, יכול להיות שנוכל לתת לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

מתרגם עצמאי הוא אדם אחד, והוא נתון ללחצים, לשחיקה, לנסיבות משתנות של החיים. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בשעת הדד-ליין ללא תרגום בגלל שהמתרגם בדיוק היה חולה, מומלץ לפנות לחברת תרגום מקצועית, מנוסה ועם גב חזק, שתתן לכם  שירות ברמה אחרת.

התרגום של גוגל אמנם משתפר כל הזמן, אבל הוא לא יכול להחליף מתרגם אנושי בתרגום של ביטויים, פתגמים, לשון מטפורית, שמות, ועוד. בנוסף, התרגום האוטומטי נעשה מילה במילה ואינו מתאים את עצמו לזרימה המקובלת של השפה, שדורשת שינויים בסדר המילים במשפט ואפילו בסדר המשפטים בפסקה.

מחירי התרגום נגזרים ממשתנים רבים. התשובה תלויה בשפת המקור, בשפת התרגום, בתחום הדעת שבו עוסק הטקסט, בסוג הטקסט, באורכו, בדד-ליין ורמת הדחיפות ובמשתנים נוספים. כדאי לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר מדויקת שנכונה לכם ולצרכים שלכם.

שפות שונות משתמשות במספר מילים שונה כדי להעביר את אותו רעיון. עברית, למשל, היא שפה חסכנית למדי. השפות הלטיניות, לעומת זאת, יותר בזבזניות. לכן, למשל, בתרגום של טקסט מעברית לאנגלית התוצר יהיה עם כ-33% יותר מילים.

אנחנו חיים במדינה שבה אנשים רבים דוברים יותר משפת אם אחת. עם זאת, ידיעת השפה אינה מספיקה כדי להבטיח תרגום טוב. תרגום טוב תלוי בהיכרות עם תחום הדעת, בניסיון וביכולת להעביר מסרים בצורה יעילה משפה לשפה תוך שמירה על קוהרנטיות ורמה לשונית, על המסרים ועל סדר הדיון במקור. חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום כדי לקבל תוצר איכותי שיענה על הצרכים שלכם.

מידע מקצועי

כל מה שכדאי לדעת!

דילוג לתוכן