לוגו שקוף של חברת תרגום Lingua

שירותי תמלול

תמלול הוא שם הפעולה של העברת הקלטות ותוכן שנאמר בעל פה לכתב. ישנם מצבים רבים בהם זהו הפתרון הנחוץ והראוי לצורך הנגשת התוכן ועיבודו. כך, למשל, הרצאות שנאמרות בעל פה – על ידי תמלול הופכות לנגישות לאנשים כבדי שמיעה או חרשים, וכן לאנשים שנוח להם יותר ללמוד מתוכן כתוב. תמלול ישיבות, דיונים, שיחות – מאפשר שימוש נרחב ומשמעותי בתוכן הדברים

Lingua

קצת עלינו – ועל שירותי התמלול

חברת Lingua מתמחה ומובילה בשירותי תמלול לישיבות ופגישות עסקיות, הרצאות, שיחות זום, הקלטות ועוד.

בנוסף, החברה מספקת שירותי תרגום למסמכים, ספרים, מאמרים, אתרים ואפליקציות.  

שירותי תמלול של מקלדת עם כפתור ירוק מטעם חברת LINGUA
עלות של שירותי תמלול של חברת LINGUA
Lingua

כמה עולים שירותי תמלול

יש טווח מחירים משתנה לשירותי תמלול וזה תלוי בשפה, באיכות ההקלטה, באורך ההקלטה, בתוצר הדרוש (סיכום או תמלול מדויק), בתאריך היעד לתוצר, במומחיות של המתמלל ועוד. כדי לתת הצעת מחיר שמתאימה לצרכים שלכם ופרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ.

Lingua

חמישה מקרים שבהם אתם חייבים מתמלל מצוין

ספרה 1 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול ראיות לבית משפט

ספרה 2 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול הרצאות

ספרה 3 - בעיצוב אתר LINGUA

סיכום ישיבות או פגישות חשובות

ספרה 4 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול ראיונות

ספרה 5 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול כנסים, פאנלים ונאומים

ספרה 1 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול ראיות לבית משפט

יש לכם הקלטה שיכולה להיות ראיה מוחצת לצדקתכם? ביקשתם להגיש לבית המשפט את הראיה? אתם חייבים לצרף אליה תמלול מדויק! התמלול המוגש יחד עם ההקלטה לבית המשפט מהווה השלמה לראיה. אל תצפו מהשופט להקשיב להקלטה ולפענח בעצמו מי מדבר בה, מי אמר מה, ומה בדיוק המילים שנאמרו. התמלול כמובן חייב להיות מדויק לפי כל אמות המידה המשפטיות, והמתמלל אף נדרש להגישו בצירוף הצהרה חתומה רשמית. אל תוותרו על אף שלב, והיעזרו בשירותי התמלול כדי להבטיח את תוקפה של הראיה. בנוסף לכך, אנו מציעים שירותי תרגום משפטי.

ספרה 2 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול הרצאות

תמלול של הרצאות הוא אחד הסיבות המובילות שבשבילן אנשים פונים לשירותי תמלול. כאשר אתם מבקשים תמלול של הרצאה אתם יכולים לבקש בנוסף לתמלול גם תמצות שלה, כך שתקבלו סיכום של ההרצאה, ממש כאילו ישבתם בכיתה וסיכמתם את המרצה בזמן אמת. תמלול מסוג זה הכרחי במקרים רבים לאנשים כבדי שמיעה, חרשים, עולים חדשים (או ותיקים שמתקשים לעקוב אחר רצף מילולי דבור בכיתה), אנשים עם קושי בקשב וריכוז, אנשים עם קושי מוטורי שלא יכולים לסכם הרצאות בזמן אמת ועוד. אין שום סיבה שתוותרו על האפשרות לקרוא את הדברים המסוכמים לאחר ההרצאה. הקליטו אותה ופנו אלינו לשירותי התמלול, ותקבלו סיכום נוח ומדויק שישמש אתכם בכל עת שתצטרכו.

ספרה 3 - בעיצוב אתר LINGUA

סיכום ישיבות או פגישות חשובות

בפגישה חשובה אתם צריכים להיות מרוכזים במתרחש, להגיב בזמן אמת לניואנסים הקטנים בחדר, להתרכז בתוכן הבלתי מילולי כמו טון הדיבור, שפת הגוף ועוד, ואינכם פנויים לכתוב את הדברים שנאמרו. מצד שני, יש פגישות שבהן כל מילה חשובה, ועל מנת להמשיך תהליכים לאחר הפגישה צריך לדעת בדיוק מה נאמר ומה המשתתפים הביאו איתם לפגישה, למה הם התחייבו, ממה הם חוששים, ומה הם מעוניינים או לא מעוניינים שיהיה. לשם כך, אתם יכולים להקליט את הפגישה ולתמלל אותה במלואה. באופן זה תוכלו לנתח כל מילה שנאמרה ולגבש אסטרטגיה להמשך על פי מה שעלה בפגישה. אל תסמכו על הזיכרון שלכם – תמלול יאפשר לכם לעגן את ההחלטות שלכם על דברים אמיתיים שנאמרו בחדר ולא על זיכרון בלתי מדויק של דברים שאולי נאמרו ואולי לא.

ספרה 4 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול ראיונות

זה יכול להיות לכתבה לעיתון, זה יכול להיות לצורך מחקר, ואולי בכלל לעבודת שורשים. ראיון הוא כלי מקובל וחשוב מאוד שבו מועברים רעיונות, מחשבות, תפיסות אישיות ועוד על ידי דיבור של המרואיין, שהמראיין מנחה אותו באמצעות שאלות מנחות. ראיון טוב הוא כזה שמתבצע ברצף, כזה שהמרואיין קצת "שוכח" שהוא מרואיין, והוא אומר את אשר על ליבו, בלי מסננים. זה לא אפשרי אם המראיין כותב תוך כדי את הנאמר, או עוצר את המרואיין כדי שיוכל לכתוב את הדברים. לכן מקובל להקליט את המרואיין, ולתמלל את הריאיון אחר כך לצורך עיבוד הנאמר.

ספרה 5 - בעיצוב אתר LINGUA

תמלול כנסים, פאנלים ונאומים

בכנסים מקצועיים או אירועים שבהם מדברים אנשי מקצוע או מנהיגים מובילים – הרבה פעמים נאמרים דברים שלא תשמעו אחר כך בשום מקום אחר. לדברים שנאמרים יש ערך רב, אבל אם הם אינם כתובים ומתועדים, הם נשכחים ונעלמים בתהום הנשייה. תמלול של הקלטות מהאירוע הוא אחד הדרכים המובילות לשימור הערך של הדברים שנאמרו, ואף מינוף שלו לצרכים נוספים.

Lingua

למה לבחור דווקא בנו לצורך תמלול?

אנחנו רואים בהנגשה של טקסטים שליחות של ממש. כמו בתרגום, כך גם תמלול – מהווה גשר בין אנשים ומאפשר הנגשה של תוכן באופן שוויוני, תוך הסרת מחיצות וחסמים. ברגע שדברים שנאמרו בעל פה נכתבים על הדף, הם מקבלים מעמד אחר, הם נגישים ליותר אנשים, ניתן להשתמש בהם לצרכים שונים, ולמילים יש כוח לשנות עולמות. מתוך ההבנה הזאת, אנו מבינים את החשיבות בהעמדת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לצורך ביצוע התמלול, כדי שהתוצר יהיה מדויק עד לקוצו של יו"ד. שהרי החיים והמוות ביד הלשון, ואין מקום לטעויות בתהליך התמלול. כשאתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, המדויק והמקצועי ושהתוכן המוקלט שלכם יעבור תמלול מדויק, כך שהתוצר שתקבלו יהיה אחד לאחד זהה לתוכן המוקלט שאותו ביקשתם לתמלל. את כל זה תקבלו בתהליך אדיב ונעים של שירות מקצועי מטעם חברת תרגום שלנו ובמחיר ללא תחרות.

נציגה של שירותי תמלול של חברת LINGUA
Lingua

שירותי תמלול - שאלות ותשובות

שאלות ותשובות שירותי תמלול של חברת LINGUA

מתמלל צריך להיות אדם מנוסה בתחום, וכמובן, זה תלוי בסוג התמלול. תמלול לצרכים משפטיים מתבצע פעמים רבות על ידי משפטנים ועורכי דין, שבעצמם צרכו שירותים דומים והם מנוסים בתחום. תמלול אקדמי יכול להתבצע על ידי סטודנטים לתארים מתקדמים, או אנשים בעלי הכשרה מתאימה. על מנת להתאים לכם את המתמלל הנכון לכם, פנו אלינו עוד היום עם תיאור הצרכים שלכם. אנו עושים את כל מה שצריך כדי שתקבלו את המתמלל שמתאים בדיוק לצרכיכם.

זה תלוי כמובן באורך ההרצאה, בשפתה, ובאופי התמלול הרצוי (סיכום או תמלול מדויק). אנא פנו אלינו עם כל הפרטים ונחזור אליכם עם הערכת הזמן שזה יקח.

כל עוד מדובר בשיחה שהוקלטה באופן חוקי שאינו עובר על חוקי האזנות הסתר, בוודאי שניתן. אנא פנה אלינו לשיחת ייעוץ לפרטים נוספים.

פנה אלינו בהקדם עם כל הפרטים ואנו נעשה כל מאמץ כדי לתת את השירות במהירות האפשרית מתוך הבנת הדחיפות והצורך שלך.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום במגוון אמצעי הקשר הנגישים גם לכבדי שמיעה, כדי שנתאים לך את השירות הדרוש לך.

נשמח לשמוע את כל הפרטים ולמפות יחד איתך את הצורך שלך על מנת להתאים לך את המענה המדויק לך. אנא פנה אלינו לשיחת ייעוץ בהקדם.

מידע מקצועי

כל מה שכדאי לדעת!

דילוג לתוכן